Přednášky Creative Academy se budou konat dvakrát týdně, a to vždy v úterý a čtvrtek od 19 – 21 h. večer.Celkem v průběhu 19 přednášek se studenti mimo jiné dozví mnoho zajímavého o kreativitě, digitálních a komunikačních strategiích, jak nastavit biznis plán, online a sociálních sítích, performance a datech, copywritingu nebo jak se milovat s textem, reklamních tendrech či o komunikační zručnosti. „Máme šest stálých lektorů a další hostující experty z různých oblastí,“ uvedl zakladatel akademie Marek Gurega.

Na rozdíl od několikaletého teoretického studia na akademické půdě se studenti v této večerní škole učí od odborníků z praxe. V průběhu jednoho semestru jim lektoři předají cenné know-how a zkušenosti z reálného světa marketingu a reklamy. Na Slovensku má Creative Academy za sebou již 5. úspěšný ročník. Akademie kromě Praha a Bratislavy také působí i v Košicích a od 29. října otevře poprvé své brány i v Brně.

CHCEŠ SE UČIT OD TĚCH NEJLEPŠÍCH PROFÍKŮ?

Přednášky Creative Academy se budou konat dvakrát týdně, a to vždy v úterý a čtvrtekod 19 – 21 h. večer. Celkem v průběhu 19 přednášek se studenti mimo jiné dozví mnoho zajímavého o kreativitě, digitálních a komunikačních strategiích, jak nastavit biznis plán, online a sociálních sítích, performance a datech, copywritingu nebo jak se milovat s textem, reklamních tendrech či o komunikační zručnosti. „Máme šest stálých lektorů a další hostující experty z různých oblastí,“ uvedl zakladatel akademie Marek Gurega.

Kdo další se podělí o své znalosti?

Stálým lektorem je i Tomáš Preněk – Strategy Director & New Business Director komunikační agentury Isobar (předtím Bistro agency). Jeho bohaté marketingové zkušenosti ho dovedly přes projektově manažerské pozice až k zodpovědnosti za rozvoj nového agenturního businessu a přípravy komunikačních strategií. Má za sebou více než 100 vyhraných tendrů různých velikostí a strategicky radí značkám v úspěšném oslovování zákazníků.

Pavlína Louženská – pro Google konzultuje startupy v rámci Google Developers Launchpad. Působila jako CMO ZOOTu nebo H1.cz, v agentuře 2FRESH se věnovala inovacím. Na konci roku 2013 založila iniciativu #HolkyzMarketingu. A aby toho nebylo málo, je také členkou správní rady Transparency International a získala stipendium Young Transatlantic Innovative Leaders Initiative Fellowship a Aspen Institute Young Leaders. Píše blog o millennials pavlinaspeaks.com. Na Twitteru a Instagramu ji můžete sledovat jako @pavlina_speaks.

Olívia Hurbanová – je expertka na komunikační zručnosti. Celý život je oddaná vzdělávání, namáhala mozkové závity stovkám klientů a poslední dva roky vede vlastní tréninkovou agenturu Olinclusive, zaměřenou na rozvoj komunikačních zručností. Vychází z nejnovějších poznatků z behaviorální biologie a neurovědy.

Ondřej Souček – multinistrumentalista, který se pohybuje mezi marketingem, reklamou a HR. Ondřej své dlouholeté zkušenosti z velkých reklamek shrnul ve své knize 30 VTEŘIN.

Nikola Foktová – má za sebou řadu úspěšných kampaní. Začínala ve světě digitálu, a tak jí je data-driven přístup více než vlastní. Dříve působila jako Idea Maker, dnes je Creative Director agentury Kindred, která se kromě klasické reklamy soustředí na digitální transformaci.

Mezi hostujícími lektory se pravidelně objevují uznávaní odborníci z České republiky, ale i ze Slovenska.

NESTÍHÁŠ? PUSŤ SI NÁS ONLINE

„Všechny hodiny nahráváme, takže ani v případě nemoci, dovolené nebo třeba pracovního presu nemusí mít studenti Creative Academy strach, že by něco zmeškali. Přednášky jim poskytneme v online podobě, a tak si je mohou pustit kdykoliv budou chtít,“ dodává Marek Gurega.

JSI TEN PRAVÝ STUDENT CREATIVE ACADEMY?

Večerní škola reklamy a marketingu je určena především pro čtyři cílové skupiny. Najdeš se mezi nimi?

PRO JUNIORNÍ ALE I SENIORNÍ ZAMĚSTNANCE V MARKETINGU

První jsou například zaměstnanci pracující na různých marketingových pozicích, kterým by se studium a cenné rady od profíků sešli v práci na to, aby se profesně sami posunuli o kousek výš a pak uplatnili své nabyté vědomosti z akademie i do praxe pro svého zaměstnavatele.

PRO MENŠÍ A STŘEDNÍ PODNIKATELE

Někteří podnikatelé si dělají marketing sami. Mnohdy jim však chybí potřebné poznatky a vědomosti. Škola je tak nejen inspiruje, ale dodá informace, které následně zužitkují při vlastním podnikání.

PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ ZMĚNU

Práce by měla bavit, pokud tomu tak není, je to na výsledcích znát. Ne všichni lidé však mají to štěstí. Někteří nespokojení zaměstnanci touží po změně, po možnosti zapojit v práci svou kreativitu. A přesně pro ně je určena naše akademie. „Pro ty, kteří ubíjejí svou kreativitu někde u počítače v obřím korporátním open spacu,“ dodává Marek Gurega.

PRO TY, JENŽ STOJÍ NA VLASTNÍCH NOHÁCH

Najde se mnoho freelancerů či malých agentur, které se pohybují v oblasti reklamy. Jim nabízí Creative Academy možnost, jak rozšířit své portfolio služeb a nabídnout tak svým klientům víc.

Semestr začíná již 17. ŘÍJNA 2019

Neváhej a přihlas se ještě dnes na www.creativeacademy.cz v části “Přihláška”. Počet studentů je omezený, tak si rezervuj své místo co nejdřív. Rádi tě uvidíme sedět v našich kreativních lavicích.

Kurz Creative Academy 2019

Termín: od 17.10.2019

Cena: 24.900 KČ

Přihlásit se

Made by

© 2019 creativeacademy.sk, All rights reserved.